Середа, 1 Травня

18 по 25 листопада в Тегерані (Іран) проходив І чемпіонат світу з карате серед спортсменів із порушеннями слуху. Українська збірна виборола 15 медалей, а в командному заліку посіла ІІ місце, поступившись лише господарям турніру – збірній Ірану, повідомляє Дніпро Регіон  з посиланням прес-службу Національного комітету спорту інвалідів України.

Дніпропетровську область представляли 4 спортсмени та всі вони повернулися додому з медалями.

Марина Губанова стала віце-чемпіонкою світу у командному куміте (Єлизавета Бондар, Каріна Янчук, Катерина Масло, Марина Губанова, Віта Махно) та бронзовим призером у категорії до 50 кг.

В’ячеслав Новіков став віце-чемпіоном світу у категорії до 60 кг.

Олександр Перваєв та Микола Пантюшин стали бронзовими призерами у командному куміте. Також за цю команду виступали Володимир та Олександр Махно, Юрій Гайдученко та Максим Біленок.

У турнірі взяли участь 80 спортсменів із 14 країн світу. Україну представляли на чемпіонаті 18 каратистів.