У ТРЦ «Караван» у Дніпрі закрився кінотеатр Multiplex: як повернути гроші за квитки

У Дніпрі тимчасово закрили кінотеатр Multiplex в ТРЦ Караван Новини Дніпра

У Дніпрі з 1 липня тимчасово призупинив роботу кінотеатр мережі Multiplex, який розташований у торгово-розважальному центрі «Караван». Про це повідомляємо сайт « Дніпро Регіон » за посиланням на пресслужбу компанії Multiplex.

Глядачам, які вже встигли купити квитки на липневих сеансах через інтернет, гроші повертаються на картки автоматично. Для тих, хто купував квитки офлайн, діють інші правила.

«Якщо у вас придбані квитки у фізичній касі, ви можете отримати повернення коштів, звернувшись на касу в кінотеатр при наявності чека та квітків», — повідомили в пресслужбі Multiplex.

Причин тимчасового закриття філії в «Каравані» в компанії не розголошують, проте надають, що інший кінотеатр у мережі — у ТРЦ «Дафі» — продовжує працювати у звичайному режимі й готовий приймати гостей.

Читайте також:

0 0 голоси
Рейтинг статті