Субота, 4 Травня

Марія Леванович із Дніпра стала чемпіонкою світу з тхеквондо серед глухих спортсменів, повідомляє Дніпро Регіон.

З 18 по 25 листопада в Тегерані (Іран) Національна дефлімпійська збірна України бере участь у чемпіонаті світу з карате та тхеквондо. Учора, 22 листопада, спортсменка із Дніпра Марія Леванович виграла золоту медаль турніру.

Про це повідомив старший тренер із тхеквондо серед спортсменів з порушеннями слуху в Укрцентрі «Інваспорт» Павло Пшеничников.

«Да! Я это сделал! Мы это сделали!
Мария Леванович, Чемпионка Мира по тхэквондо (с нарушениями слуха).
Спасибо большое за доверие Спортивной Федерации глухих Украины, НКСИУ!
Спасибо за помощь и поддержку Укрцентр Инваспорт и Днепр Инваспорт!
Спасибо Федерации тхэквондо ВТФ Украины за поддержку и выступления глухих спортсменов на регулярных Чемпионатах Украины!
Спасибо спортсменам-спаррингпартнерам, которые помогают нам на сборах!
Спасибо, моему воспитаннику, помощнику, коллеге Андрий Старков
Спасибо, коллективу и спортсменам нашего Кпнз Мсдюсшор Дмр
Мы, идём вперёд! Покорять новые вершины в спорте!», – написав він.

Марія Леванович виступала у категорії до 67 кг. “Срібло” в цій категорії отримала Hamideh Shabanpour (Іран), а “бронзу” розділили Noseybeh Shahabazi (Іран) та Катерина Полухіна (Росія).

Нагадаємо, що цього року Марія здобувала бронзову медаль на чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та ​​СК та «срібло» на Всеукраїнському турнірі ADRENALIN OPEN CUP 2021.

Раніше ми писали Пологи приймала фельдшер: на Дніпропетровщині жінка народила шосту дитину у кареті швидкої

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.