Знайшли на глибині двох метрів: працівник провалився в туалет та загинув

Знайшли на глибині двох метрів: працівник провалився в туалет та загинув Без категорії

У Райпільській школі працівник провалився в туалет та загинув, – повідомляє Дніпро Регіон.

Охоронець школи о 19:00 у вуличному туалеті помітив мотузку, спущену в дірку туалету. Поруч були розкидані різні інструменти.

Приїхавши на місце, копи знайшли тіло чоловіка 1957 року в туалеті на глибині двох метрів. Усі деталі з’ясовуватиме слідчий.

0 0 голоси
Рейтинг статті