Залишилось два дні. Дніпрянам нагадали передати показники лічильників

Новини Дніпра

Період передачі показань лічильників газу триває! Ще є два дні. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпровську філію “Газмережі”.

Дніпропетровська філія «Газмережі» радить клієнтам не відкладати на потім цю важливу справу і передати дані приладів обліку газу сьогодні. Тим паче, зробити це можна швидко та легко через:

мультифункціональний особистий кабінет my.grmu.com.ua;

Чому важливо передавати показання лічильника з 1 по 5 число щомісяця Оператору ГРМ⁉️

Актуальні показання допомагають правильно вирахувати споживання та уникнути помилок у майбутніх платіжках від компанії-постачальника.

У разі відсутності показань лічильника від споживача об’єм споживання визначається газорозподільною компанією згідно з Кодексом ГРС. Тож надсилайте незмінні дані навіть тоді, коли блакитним паливом з певних причин не користуєтесь.

0 0 голоси
Рейтинг статті