На Дніпропетровщині знову сумна звістка. Під час лікування помер захисник із Жовтих Вод Денис Єрмоленко. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Жовтоводську міську раду.
29 травня ц.р. під час стаціонарного лікування у Кривому Розі помер 38-річний військовослужбовець із Жовтих Вод, колишній правоохоронець Денис Єрмоленко.
Денис народився 17 червня 1986 року у Жовтих Водах. Закінчив СШ № 10, у 2004 році – ВПУ-70 та здобув професію верстатника широкого профілю.
Після армії вирішив пов’язати життя зі службою своїй країні. Пройшов професійну підготовку майбутніх поліцейських і у 2007 році приєднався до лав МВС, де прослужив 15 років.
Паралельно із роботою, у 2012 році, здобув вищу освіту в ІП «Стратегія» за спеціальністю «Економіка підприємства». Перед звільненням у 2022 році працював інспектором сектору реагування патрульної поліції.
22 липня 2024 року став на захист України. Після проходження базової загальновійськової підготовки служив стрільцем на Покровському напрямку. Мав статус учасника бойових дій, нагороджений медаллю «Учасник бойових дій».
На жаль, 29 травня ц.р., перебуваючи на стаціонарному лікуванні у Криворізькій міській лікарні № 16, його серце зупинилося.
Рідні розповідають, Денис був чуйною, ввічливою, веселою, доброю та відповідальною людиною. Завжди – душа компанії. Нікому не відмовляв у допомозі, безмежно любив своїх племінників. У вільний час займався спортом, футболом та риболовлею.
У нього залишилися мама Лідія Анатоліївна, сестра Марина, племінники Анастасія та Роман.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам’ять і шана Герою!