У Дніпрі з 12 по 16 січня масштабне відключення води. Адреси

З 23 по 27 березня: Дніпроводоканал відключає боржників у Новокодацькому та Індустріальному районах (адреси) Новини Дніпра

КП “Дніпроводоканал” зробив важливу заяву. Йдеться про відключення води боржникам. Про це повідомляє Дніпро Регіон.

Перші тижні нового 2026 року – час впорядкувати комунальні платежі та зберегти стабільне водопостачання без тимчасових обмежень.

З 12 по 16 січня 2026 року спеціалізована бригада КП «Дніпроводоканал» ДМР виконуватиме роботи з тимчасового відключення водопостачання та водовідведення боржників.

Роботи проводитимуться у приватному та державному секторах у таких районах міста:

Центральний
Амур-Нижньодніпровський

Адреси, де можливі обмеження, можна переглянути на картинці або на сайті: vodokanal.dp.ua (https://vodokanal.dp.ua/)

Загальна сума заборгованості: 1 610 408,42 грн

Просимо сплатити заборгованість найближчим часом, щоб уникнути тимчасових обмежень водопостачання.

Якщо зараз є фінансові труднощі, наше підприємство йде назустріч та рекомендує укласти договір реструктуризації.
Звертайтеся до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП» або до районних абонслужб. Адреси тут (https://vodokanal.dp.ua/kontakti/)

0 0 голоси
Рейтинг статті