Пів століття рятує життя: легендарний донор з Дніпра здав кров 822 рази

Легендарний донор з Дніпра здав кров 822 рази Здоров'я

Сьогодні, 23 липня, до Дніпропетровського обласного центру крові завітав унікальний донор і людина-легенда — Володимир Костянтинович Ніколаєв. Він є єдиним у нашій державі Героєм України, який отримав це найвище звання саме за донорство крові та її компонентів, повідомляє «Дніпро Регіон» з посиланням на обласний центр крові.

Цього дня 80-річний пан Володимир здійснив свою ювілейну 822-гу донацію та разом із колективом медичного закладу відзначив 50-річчя своєї донорської біографії — пів століття безкорисливої допомоги іншим.

Свій шлях Володимир Ніколаєв розпочав ще у далекому 1976 році. Тоді він уперше відгукнувся на прохання допомогти породіллі, яка потребувала термінового переливання крові, навіть не здогадуючись, що цей крок стане справою всього його життя.

За ці десятиліття сотні літрів подарованої ним крові та її компонентів стали шансом на порятунок для тисяч пацієнтів: поранених військовослужбовців, цивільних, дітей і дорослих, онкохворих та постраждалих у страшних ДТП.

Наш земляк доводить, що справжній героїзм народжується не лише на полі бою, а й у щоденній готовності приходити до центру крові заради порятунку незнайомих людей.

Читайте також:

0 0 голоси
Рейтинг статті