П’ятниця, 2 Січня
У Дніпрі пішов з життя відомий педагог, вчений, керівник Дмитро Бойко. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпровський державний університет внутрішніх справ.
Людина честі та досвіду поколінь: пішов з життя Дмитро Матвійович Бойко.
Дмитро Матвійович Бойко обіймав посаду помічника ректора Дніпровського державного університету внутрішніх справ з 2011 року.
З глибоким сумом сповіщаємо про непоправну втрату — пішов із життя Дмитро Матвійович Бойко, людина честі, відданості службі та високого професіоналізму.
Його шлях у системі МВС тривав з 1967 року — це десятиліття сумлінної праці, відповідальності та служіння державі.
За роки діяльності Дмитро Матвійович був удостоєний численних державних нагород та відзнак МВС, що засвідчують його вагомий внесок у розвиток правоохоронної системи.
З 2011 року, працюючи помічником ректора ДДУВС, він став носієм досвіду поколінь, надійною опорою керівництва, взірцем професійної культури та людської гідності.
Його професіоналізм, зважені рішення та мудрі поради залишили помітний слід у становленні університету й у серцях колег.
Теплі спогади про Дмитра Матвійовича Бойка збережуться назавжди, – написано в скорботному слові колег, які знали Дмитра Бойка.
Світла пам’ять!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: