У Дніпрі експрацівники банку викрали у вкладників 60 млн грн

Новини Дніпра

У Дніпрі експрацівники банку викрали у вкладників 60 млн грн. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на обласну прокуратуру в Дніпропетровській області.

Як повідомляє Офіс Генпрокурора, зловмисники – начальник відділення банку спільно з головним фахівцем та касиром. Вони пропонували клієнтам відкрити депозитні рахунки із завищеною відсотковою ставкою.

Використовуючи підроблені документи, вони закривали банківські угоди від імені потерпілих і знімали готівку з їхніх рахунків. Клієнтам працівники банку надавали їм фіктивні довідки з наявністю коштів на них. Шахраям оголосили про підозру.

0 0 голоси
Рейтинг статті