Робимо все, щоб було спокійно й надалі: Лукашук про те, як минула ніч на Дніпропетровщині

Про колону російських військових: керівник області підсумував вкрай важкий день Без категорії

Голова облради Микола Лукашук звернувся до дніпрян, передає Дніпро Регіон 

Сьогоднішній ранок на Дніпропетровщині почався мирно. Без надзвичайних ситуацій і атак ворога.

Робимо все можливе, щоб так спокійно було й надалі.

Десята доба спротиву.
Переможемо!

0 0 голоси
Рейтинг статті