Окупанти захопили Чорнобильску АЕС: що відомо

Окупанти захопили Чорнобильску АЕС: що відомо Без категорії

Персонал станції перебуває у заручниках росіян, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на ТСН.

Росіяни захопили Чорнобильську станцію. Персонал станції перебуває у заручниках.

Проце розповіла представниця Сухопутних військ ЗСУ Альона Шевцова.

“Це загрожує безпеці не тільки України, а й Європи”, – зазначила вона.

Новина оновлюється

0 0 голоси
Рейтинг статті