Не користуйтесь транспортом без необхідності: як у Дніпрі ввечері буде працювати транспорт

У Дніпрі на Великдень та поминальні дні призначили додаткові маршрутки до кладовищ: розклад Без категорії

Дніпрян просять залишатись вдома та без крайньої необхідності не користуватись транспортом, повідомляє Дніпро Регіон

Оперативна інформація на 14:00

У зв’язку з необхідністю економії палива, різким зниженням пасажиропотоку та частковою мобілізацією водіїв, сьогодні у вечірню годину-пік буде скорочено кількість громадського транспорту на 30%, інтервали руху збільшені на усіх маршрутах міста.

Звертаємось до містян – уникайте місць скупчення людей, не виходьте з дому без нагальної потреби! Це не про карантинні обмеження, це про воєнний стан!

Дякуємо тим, хто залишився вдома та без крайньої необхідності не користується громадським транспортом.

0 0 голоси
Рейтинг статті