Середа, 23 Квітня

11 березня Жовтоводська громада провела в останню путь 52-річного солдата ЗСУ Дмитра Михайлеця. Він помер унаслідок хвороби у Київському головному військовому клінічному госпіталі. Без люблячого чоловіка залишилася дружина, без батька – син, повідомляє сайт «Дніпро Регіон» з посиланням на місцеву владу.

Боронити Україну від російського ворога пішов у січні цього року. До війни працював водієм, зокрема, у Жовтоводській дільниці газового господарства та на «Гарант Метиз Інвесті».

Колишні колеги з Горгазу кажуть, Дмитро був компанійським чоловіком, з усіма товаришував. До службової автівки ставився, як до власної. Завжди тримав її у чистоті та справності. Поставлені завдання керівництва виконував справно.

Попрощатись із захисником до пам’ятника Героям визвольної війни, що у парку Слави, прийшли його рідні, колишні колеги, керівництво міста, священнослужителі ПЦУ, небайдужі містяни.

Вічна тобі пам’ять слава, воїне! Спочивай із миром!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: