Миттєва смерть: у Дніпрі чоловік вистрибнув із вікна на 5-му поверсі

Миттєва смерть: у Дніпрі чоловік вистрибнув із вікна на 5-му поверсі Кримінал

Трагедія сьогодні сталася у Дніпрі. На вулиці Юрія Кондратюка з вікна 5-го поверху вистрибнув чоловік. Йому біло 46 років, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпро оперативний. 

У Дніпрі на вулиці Юрія Кондратюка з вікна п’ятого поверху вистрибнув 46-річний чоловік. Від отриманих травм потерпілий помер на місці, повідомляє “Дніпро оперативний” з посиланням на власні джерела.

Трагедія сталася вночі 8 червня. На очах у місцевих жителів з вікна багатоповерхового будинку вистрибнув 46-річний чоловік. На місце події оперативно прибули співробітники Патрульній поліції і карета швидкої допомоги.

Медикам залишалося лише констатувати смерть потерпілого. На місці працювала слідчо-оперативна група. Обставини трагедії встановлюються.

0 0 голоси
Рейтинг статті