Вівторок, 7 Травня

У місті Дніпро відбулися обласні фінальні змагання серед юнаків та дівчат 2006-2007 року народження – збірних територіальних громад. Команда юнаків Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та збірна дівчат із Самарської ЗОШ І-ІІ ступенів і Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 здобули у командному заліку перемогу – почесне перше місце, повідомляє Дніпро Регіон із посиланням на petropavlivka.city.

Дніпропетровська територіальна організація ГО ВФСТ «Колос» кілька років поспіль проводить змагання серед юних спортсменів області у різних видах спорту. Фінальні змагання «Хто ти, майбутній олімпієць?» з легкої атлетики серед збірних команд сільських, селищних рад, територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини відбулися у суботу, 5 червня. Цього року всі спортивні заходи присвячені 30-й річниці Незалежності України.

– Змагання проходили на базі легкоатлетичного професійного ліцею,розповідає один із тренерів збірної, учитель фізкультури Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Руслан Глянько. – Спробувати свої сили у легкій атлетиці прибуло вісім команд з різних міст і селищ нашої області. Боротьба була не легкою. Але наші діти вибороли перемогу у загальному заліку. Присутні тренери інших закладів були враження фізичною підготовкою петропавлівських спортсменів. Двох учнів нашого опорного закладу – Бобришева Сергія і Черевка Антона – запросили до спортивного ліцею на навчання.

Юні легкоатлети Петропавлівської громади показали дуже гарний результат, який, навіть, здивував керівництво ліцею. Як вони говорили, приїхали учні із звичайної школи, а виступили, немов займаються в професійних закладах легкої атлетики. Великих зусиль для цього доклали тренери команди – Ігор Корнєв та Руслан Глянько.
Змагання проводилися з таких видів: біг на дистанцію 100, 200, 400, 800 метрів, командна естафета хлопців, окремо – дівчат, стрибки в довжину з розбігу.

У результаті всіх видів змагань з легкої атлетики юнаки посіли друге місце, а дівчата здобули перше! Загальний залік команди Петропавлівської селищної ради увінчався переможним кубком. Діти залишилися задоволеними від участі у змаганнях та отриманих емоцій. Тренери команди пишаються своїми учнями і сподіваються, що це тільки початок майбутніх досягнень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.