Понеділок, 6 Квітня

Сьогодні, 6 квітня, у Дніпрі діють зміни у русі громадського транспорту одразу через кілька причин: відключення контактної мережі на проспекті Науки, ремонт дорожнього покриття на Самарському мосту та ремонтні роботи на трамвайній колії і вулицях міста. Які маршрути змінено та як курсуватимуть трамваї, тролейбуси й автобуси — розповідає «Дніпро Регіон».

З 09:00 до 18:00 через відключення контактної мережі по просп. Науки, вул. Севастопольській з боку енергопостачальної компанії діятимуть зміни:

трамвай № 1 курсуватиме у двох напрямках:

  • № 1-К Залізничний вокзал – вул. Центральна;
  • № 1/7 Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – пл. Соборна – вул. Архітектора Олега Петрова (без заїзду до Університету науки і технологій) – вул. Святослава Хороброго – просп. Лесі Українки – вул. Степана Бандери – вул. Вокзальна – пл. Старомостова – Залізничний вокзал.

трамвай № 5 курсуватиме скороченим маршрутом: ж/м Західний – вул. Виконкомівська;

тролейбус № 9 курсуватиме за скороченим маршрутом завод Металовиробів – майдан Космічний;

тролейбус № 16 курсуватиме за маршрутом № 19;

тролейбуси “А” та “Б” курсуватимуть від майдану Космічного до пл. Соборної, без заїзду на просп. Науки;

тролейбус № 21 працюватиме без змін завдяки тролейбусам з автономним ходом.

У зв’язку з тимчасовим перекриттям проїзної частини по Самарському мосту для виконання робіт з ремонту дорожнього покриття

автобуси №5, №7, №7К, №21, №22, №27 курсуватимуть в об’їзд через вул. Німецьку – Усть-Самарський міст – вул. Сонячну Набережну, далі – за своїми маршрутами.

У зв’язку з першим етапом ремонту трамвайної колії на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Чорних Запорожців діятимуть зміни у русі громадського транспорту:

тимчасово призупиняється рух трамвая №16;

автобуси №18, №55 та №151А здійснюватимуть об’їзд через вул. Краснопільську;

кінцеву зупинку автобуса №85 тимчасово перенесено до будівлі за адресою: вул. Чорних Запорожців, 2А (біля відділення «Нова пошта»);

кінцеву зупинку автобуса №136А на час проведення робіт перенесено з вул. Інженерної на просп. Богдана Хмельницького, 123.

Через тимчасове перекриття проїзної частини по вул. Князя Володимира Великого для виконання робіт з ремонту мережі зливової каналізації зміни відбулися за такими маршрутами:

тролейбуси № 2 та № 12, №7, №14, №17 та №20

автобуси №38, №23, № 57А, №88, №120 та №121

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: