П’ятниця, 4 Липня

Мін’юст спростив процедуру реєстрації і прибрав все, що не заборонено законодавством для реєстрації ФОП. Тепер замість 58 полів для реєстрації треба заповнювати лише 12. Про це стало відомо на офіційній сторінці сервісу «Дія» в Фейсбук, повідомляє “Дніпро Регіон“.

Терміни реєстрації: 10 хвилин на заповнення заявки на порталі. 24 години, щоб вам повідомили про реєстрацію або відмову. Виняток — вихідні і святкові дні.

Якщо заявку розглядають більше 24-х годин або немає відповіді, чи не повідомили причину відмови — зверніться на гарячу лінію Мін’юсту 38 044 364 23 93.

Вартість реєстрації: безкоштовно.

Для того, щоб перевірити, чи зареєстровані ви як ФОП необхідно зареєструватися в кабінеті громадянина на порталі «Дія» або на сайті Єдиного реєстру за прізвищем, ім’ям та по батькові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: