П’ятниця, 4 Липня

Протягом дня від ворожих ударів потерпала Нікопольщина. Агресор атакував сам Нікополь, Марганецьку і Покровську громади. Цілив артилерією та безпілотниками. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на голову Днпіро ОВА Сергія Лисака.

Понівечені комунальне підприємство, господарська споруда, теплиця, авто, 3 приватні будинки. Один з них зайнявся, пожежу рятувальники загасили.

За уточненою інформацією, через ранковий обстріл райцентру пошкоджені 3 приватні будинки, господарська споруда, гараж, лінія електропередач і газогін.

По Синельниківщині російська армія вгатила КАБом та БпЛА. Потерпали Великомихайлівська, Межівська і Маломихайлівська громади.

Загинув чоловік. Нагадаємо, вранці ворог атакував Великомихайлівську громаду, що на Синельниківщині, КАБом.

На жаль, загинув чоловік. Щирі співчуття рідним. Зайнявся приватний будинок.

Ще одна людина постраждала.

Потрощені 3 приватні будинки, 2 господарські споруди, гараж, інфраструктура. Зайнялося поле з пшеницею. Вогонь надзвичайники вгамували.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: