Вівторок, 8 Липня

У Дніпрі в соцмережах почала ширитись інформація, ніби АТБ безкоштовно роздаватиме продуктові набори до Дня Української державності 15 липня. Редакція сайту “Дніпро Регіон” звернулась до пресслужби компанії за коментарем, чи справді АТБ роздаватиме продуктові набори.

Ось це повідомлення, що на картинці, – не є офіційним. Це ФЕЙК. У компанії заявляють, що ніякого відношення до даної «акції» не мають. Детальніше розповість  “Дніпро Регіон”.

В “АТБ” наголосили, що наразі не проводять ніяких подібних акцій. А про всі офіційні активності компанії можна дізнатися на офіційних сторінках компанії:

Що є фейком

В пресслужбі прокоментували ситуацію стосовно інформації, яка шириться в деяких місцевих телеграм- каналах стосовно роздачі безкоштовних продуктових наборів до дня Української Державності.

«Ніяких продуктових наборів компанія не роздає, це все фейк».

Ми радимо не переходити за посиланням, це все шахрайські схеми.

Вся інформація про акції публікується на офіційних ресурсах, – прокоментували нашим журналістам в пресслужбі корпорації АТБ.

Офіційні джерела АТБ, яким можна довіряти

  • Сайт «АТБ-Маркет» (https://www.atbmarket.com/);
  • Facebook (https://www.facebook.com/ATB.Market.tm);
  • Instagram (https://www.instagram.com/atb.market.official/).

Дніпрян просять бути обережними, перевіряти інформацію і не довіряти сумнівним джерелам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: