Четвер, 2 Травня

Три медалі здобули спортсмени з Дніпропетровщини на Відкритому міжнародному турнірі у Польщі, повідомляє Дніпро Регіон.

Два «срібла» дісталися дівчатам – це Поліна Колеснікова та Вероніка Скорина. «Бронзу» виборов Денис Кушніров.

Відкритий міжнародний турнір Polish Open Kaliber 2020 відбувся у польському місті Білосток. На ньому зібралися найчильніші спортсмени світу з 12 країн – Польщі, України, Угорщини, Ізраїля, Естонії, Латвії, Литви, Фінляндії, США, Японії, Таїланда, Бангладеш. Українська збірна здобула 11 нагород: 2 золота, 3 – срібла та 6 – бронзи.

«Змагання у польському місті Білосток зібрали кращих у стрільбі спортсменів світу. Тому особливо приємно, що учасники від Дніпропетровської області продемонстрували достойний результат – взяли три медалі. Щиро вітаю призерів та тренерів з потужним виступом», – зазначив начальник управління молоді і спорту ОДА Олександр Пшеничников.

Джерело: Дніпропетровська ОДА

Раніше ми писали, що Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 10 нагород на Кубку України з черлідингу
Також ми повідомляли, як Юні фігуристи з Дніпра на всеукраїнських змаганнях вибороли 5 нагород

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.