Понеділок, 21 Квітня

Від рук злочинця у Польщу загинула Вікторія Зінченко з Нікопольського району, яка з сином і дочкою виїхала до Польщі через постійні обстріли окупантів, пише «Дніпро Регіон» з посиланням на Нікополь. Ньюс.

Польське видання Fakty.lca пише, що у ніч з 15 проти 16 квітня озброєний ножем чоловік напав на трьох громадянок України. Трагічний випадок стався у місті Легниця, що на заході Польщі. До будинку, де жили вісім українців (хтось з них працював давно у Польщі, хтось перебував тут як біженець), проник злочинець з метою пограбування, але йому на шляху трапилася 37-річна жінка. Зловмисник жорстоко накинувся на неї з ножем і завдав їй смертельних поранень.

Почувши гучні крики в будинку, прокинулися 14-річна дочка загиблої та інша мешканка будинку. На них також накинувся злочинець та поранив ножем. Постраждалу дівчинку з колото-різаними ранами грудей з місця події доправили до лікарні. Дитину вже прооперували. Її стан тяжкий. Повідомляється, що батько дівчинки знаходиться в Україні і може служити в ЗСУ.

Зараз односельці організували збір коштів для пораненої дівчинки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: