Понеділок, 29 Квітня

Юні спортсмени Дніпропетровщини здобули 41 медаль на зимовому чемпіонаті України з плавання, повідомляє Дніпро Регіон.

Плавці з Дніпропетровщини вибороли 41 нагороду на зимовому чемпіонаті України. Змагалися молодь та юніори.  Їхній здобуток – 16 золотих, 14 срібних та 11 бронзових медалей.  Про це повідомив начальник управляння молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Всеукраїнська першість проходила у Дніпрі. Юні спортсмени Дніпропетровщини показали високий рівень, зайнявши перше загальнокомандне місце серед молоді та друге – серед юніорів.

Дніпрянин Олександр Желтяков встановив юнацький рекорд. Від підкорив дистанцію 100 метрів на спині за 55,70 с.

«Дружна команда, успішний виступ. Тепер готуємося до великого чемпіонату України у Харкові. Це будуть ліцензійні змагання. Спортсмени зможуть поборотися за путівку на Олімпійські ігри», – розповів старший тренер збірної Дніпропетровської області Оганес Мкртчан.

За чотири дні участь у змаганнях взяли понад 420 спортсменів з 24 областей та Києва.

Також ми розповідали, що легкоатлети Дніпропетровщини здобули дев’ять медалей Зимового чемпіонату України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.