П’ятниця, 3 Травня

Спортсменки з Дніпропетровщини Вікторія Лисенко та Любов Попова стали чемпіонками світу з бодібілдингу та фітнесу. Змагання пройшли в іспанському місті Санта Сусанна, повідомляє Дніпро Регіон.

На чемпіонаті світу з бодібілдингу Україну представили 48 найкращих спортсменів. Загалом за підсумками змагань українська збірна посіла перше місце серед 27 країн-учасниць – команда здобула 32 нагороди. Три медалі вибороли спортсменки з Дніпропетровщини.

У «скарбничці» криворожанки Любові Попової – дві медалі. Спортсменка здобула «золото» у змаганні з бодібілдингу серед змішаних пар – за спільний виступ з Вадимом Василевським. Також на її рахунку – третє місце та бронзова медаль у категорії  «Women’s Physique» серед учасниць зростом до 163 см.

Спортсменка з Дніпра Вікторія Лисенко стала чемпіонкою світу у категорії фітнес-бікіні серед жінок, чий зріст не перевищує 169 см.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Укравтодор презентував  локації “рибних місць” та шляхи Дніпропетровщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.