Понеділок, 6 Травня

Спортсмени з Дніпропетровщини продовжують завойовувати медалі на міжнародних змаганнях, повідомляє Дніпро Регіон.

Цього разу віздначилася представниця Дніпропетровщини Ілона Прокопевнюк. Вона у ваговій категорії до 62 кг виборола бронзову нагороду на індивідуальному Кубку світу з вільної боротьби. Змагання проходили в Сербії і збірна України була представлена 10 спортсменками.

Ілона Прокопевнюк вже має чимало міжнародних спортивних нагород. Вона чемпіонка Європи 2018 та 2019 років. А ще «срібна» призерка двох чемпіонатів світу серед учасників до 23 років, йдеться на сайті ОДА.

«Європейські змагання нині проходять у Белграді. Представниця Дніпропетровської області Ілона Прокопевнюк вже додала до загальної скарбнички збірної України «бронзу». У сутичці за медаль вона перемогла німкеню Хельгу Герду Немеш з рахунком 3:1. У чвертьфінальному поєдинку виявилася сильнішою за дворазову чемпіонку світу серед кадетів Сонам Сонам з Індії. Лише у півфіналі поступилася Анастасії Григор’євій з Латвії», – розповів начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Раніше ми писали, що Одразу дві нагороди завоював гімнаст з Дніпропетровщини на чемпіонаті Європи (фото).
Також ми розповідали, як У Дніпрі на чемпіонаті України з плавання наші земляки вибороли 30 медалей.