Смертельна ДТП на Калиновій у Дніпрі: «Ягуар» влетів у зупинку з людьми

смертельна дтп у дніпрі на вулиці калиновій поліція ДТП

У Дніпрі на вулиці Калиновій сталася жахлива ДТП, у якій загинула жінка, а ще троє людей опинилися в лікарні. Трагедія відбулася ввечері 15 травня, близько 19:30. Про це повідомляє «Дніпро Регіон» з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.

За попередніми даними, водій «ЗАЗ Славута» виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем «Ягуар». Останній, ймовірно, рухався зі значним перевищенням швидкості. Від удару «Ягуар» вилетів з дороги прямо на зупинку громадського транспорту, де в той момент стояли люди.

Таврія, яку розірвало від удару

На жаль, одна з пішоходів загинула на місці від отриманих травм. Ще одного пішохода та обох водіїв з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізували до лікарні.

ДТП у Дніпрі. Авто влетіло в зупинку

Експертиза показала, що водії були тверезими. Наразі поліція встановлює всі деталі події в рамках кримінального провадження за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху.

Місце ДТП на Калиновій у Дніпрі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті