Вівторок, 13 Січня

На Дніпропетровщині судитимуть злочинну групу, які «заробляли» на відновленні житла та закладів освіти після обстрілів.

Серед обвинувачених — депутат Криворізької міської ради, який спільно з дружиною створив та очолив злочинну організацію. До її складу також входили адвокат, директор товариства та підприємці, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені через підконтрольні підприємства укладали договори на заміни вікон, ремонти дахів і покрівель у дитячому садочку, гімназії та житлових будинках, пошкоджених унаслідок російських обстрілів, за свідомо завищеними цінами.

Надалі в офіційну документацію вони вносили неправдиві відомості щодо додаткових робіт, які фактично не були необхідними або взагалі не виконувалися.

Різницю між реальною вартістю робіт та перерахованими з бюджету коштами учасники злочинної організації виводили через підконтрольні підприємства.

У такий спосіб упродовж 2023–2024 років вони привласнили з бюджету 2,5 млн гривень.

Нагадаємо, у лютому 2025 року всім учасникам злочинної організації повідомлено про підозру. Під час досудового розслідування проведено понад 70 санкціонованих обшуків, у ході яких вилучено готівкові кошти в національній та іноземній валюті, банківські картки, фінансово-господарську документацію, печатки, чорнові записи, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та транспортні засоби.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: