П’ятниця, 9 Травня

Від початку 2024 року з прифронтових сіл Новопавлівської, Межівської та Великомихайлівської громад, що на Синельниківщині, виїхали в середньому понад 75% мешканців. Люди самостійно прийняли рішення залишити свої домівки, по яких постійно завдає ударів ворог. Евакуація з населених пунктів, що знаходяться під постійними обстрілами, є добровільною. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, пише Дніпро Регіон.

Для того, щоб виявити тих, хто також зважився на переїзд, місцева влада організувала обхід дворів. Особлива увага приділяється родинам з дітьми, літнім людям та маломобільним громадянам.

За словами Сергія Лисака, для координації дій та допомоги мешканцям працює гаряча лінія – 066 748 69 81. Допомогу в організації евакуації та підтримці евакуйованих надають місцеве самоврядування, поліція, а також регіональні та міжнародні благодійники, зокрема, OCHA, УВКБ ООН та гуманітарна місія «Проліска».

Голова ОВА зазначив, що наразі виконано 100% заявок на евакуацію, та запевнив, що місця для тимчасового проживання для переселенців підготовлені. Переселенців розміщують переважно у Самарівському та Кам’янському районах.

Сергій Лисак тримає ситуацію на контролі, перебуваючи на постійному зв’язку з очільниками району та прифронтових громад, та координує дії на спільних нарадах та безпосередньо на місцях. За його словами, спільна робота спрямована на те, щоб максимально підтримати людей, які опинилися у важкій ситуації через війну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: