Наприкінці листопада під Дніпром розпочалися роботи з розбивки нового грушевого саду, повідомляє Дніпро Регіон.
Вже через два роки українці зможуть ласувати першими плодами майбутнього врожаю, а поки що тривають роботи по створенню нового грушевого саду на 100000 дерев. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив відомий у регіоні підприємець Вадим Єрмолаєв.
«Прямо сейчас в «Садах Днепра» проходит разбивка нового сада. Уже с весны мы приступим к выращиванию новой культуры – груш, сортов «Ноябрьская» и «Вильямс».
Почему груши? Как ни странно, несмотря на благоприятный климат, в Украине существует недостаток этих фруктов. Большая часть груш закупается за границей. Мы хотим частично восполнить этот дефицит своей продукцией.
Первый полноценный урожай соберем уже через два года, в 2022 году.
На данный момент началась установка столбов, которые зафиксируют оптимальное расстояние между будущими деревьями. Весной, перед высадкой саженцев, к столбам будут прикреплены ещё стволы бамбука. Бамбук будет придавать правильное направление росту саженцев и удерживать ствол молодого деревца в нужном положении.»
Джерело: фейсбук сторінка Вадима Єрмолаєва
Раніше ми повідомляли, що Аграрії центральних регіонів України зацікавлені у вирощуванні амаранту.
Також ми писали, що Пасічники Дніпропетровщини можуть отримати державну підтримку.
Додатково: Що ми знаємо про груші?
Груші це низькокалорійний фрукт – всього 42 ккал на 100 грам продукту.
Вони багаті на клітковину, дубильні, азотні і пектинові речовини, органічні кислоти, ферменти, цукор, флавоноїди і фітонциди а також вітамін С. І хоча, вміст цього вітаміну в груші не дуже високий, та за кількістю фолієвої кислоти груша перевершує навіть чорну смородину! А саме фолієва кислота (вітамін В9) конче необхідна вагітним жінкам і дітям. Також вживання фолієвої кислоти зменшує ризик інсульту і серцево-судинних розладів, нормалізує кров’яний тиск і знижує рівень холестерину в крові.
А ще багато сортів груші містять йод.