Машини розсипались по запчастинах: на Дніпропетровщині вночі сталася потрійна аварія (ФОТО)

Машини розсипались на дорозі: на Дніпропетровщині стала відома причина ДТП за участю поліцейських Без категорії

Сьогодні уночі, близько 3:30, на перетині проспекту Металургів і вулиці Віталія Матусевича сталася аварія за участі трьох автівок: патрульного Пріуса, Ауді та Мазди, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Рудана.

За попередньою інформацією, авто патрульної поліції без проблискових маячків проїхало на червоний сигнал світлофора і врізалось в інші автівки.

Як повідомив нашим журналістам водій Ауді, він зупинився у другому ряду на червоне світло, тим часом по вул. Матусевича на зелене їхала Мазда. А патрульне авто на великій швидкості неслося з боку Соцміста і не спинилось на заборонний сигнал світлофора.

Спочатку Пріус протаранив Мазду, а потім влетів в Ауді. У підсумку, сталося зіткнення всіх трьох автомобілів.

В аварії серйозно постраждали троє людей: інспектори поліції та кермувальник Мазди. Їх ушпиталили до лікарні. Усі машини зазнали значних механічних пошкоджень.

Обставини події встановлюють правоохоронці. Інформація уточнюється.

дж

0 0 голоси
Рейтинг статті