Люди хворіють. У Дніпрі пасажири скаржаться на водіїв, які включають кондиціонер в маршрутці
12:05 15 Травня 2024

У Дніпрі в громадському чаті департаменту транспорту пасажир написав скаргу на водія, мовляв, він вранці включає кондиціонер в салоні. В результаті хворіють люди. Що відбувається насправді, розповідає Дніпро Регіон з посиланням коментар фахівця департаменту транспорту Івана Васючкова.