П’ятниця, 21 Листопада

100 тис. грн за фіктивні довідки: жителю Дніпропетровщини повідомлено про підозру за сприяння незаконному перетину кордону. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на поліцію області.

За процесуального керівництва Синельниківської окружної прокуратури повідомлено про підозру чоловіку, який шляхом підробки документів допомагав військовозобов’язаним виїжджати за кордон (ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, у жовтні 2025 року житель м. Синельникове пообіцяв чоловіку призовного віку за 100 тис. грн підробити довідку про інвалідність його родичу, а згодом — допомогти оформити акт про здійснення постійного догляду за ним.

У подальшому це мало б надати підстави для отримання відстрочки від призову на військову службу та безперешкодного перетину державного кордону України.

12 листопада 2025 року під час отримання обумовленої суми чоловіка затримано. В його автомобілі виявлено та вилучено грошові кошти та документи, що підтверджують протиправну діяльність.

Крім того, під час обшуків за місцем проживання підозрюваного вилучено предмети, схожі на пістолет з магазином та патрони, які направлені на експертне дослідження.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СВ Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у м. Павлоград.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: