Неділя, 28 Квітня

26 – 28 лютого в Запоріжжі відбувся V Всеукраїнський Турнір з художньої гімнастики «Miss Grace 2021». У змаганнях брали участь понад 500 учасників з Кривого Рогу, Нікополя, Запоріжжя, Кам’янського, Києва, повідомляє Дніпро Регіон.

Вихованки Дитячо-юнацької спортивної школи №4 (бригада тренерів Заєць Л.І., Жукова Ю.Р., Міщенко О.В.) з м. Кам’янське показали вищі результати.

Царфіна Єва зайняла 1 місце, Неклеса Карина отримала 2 місце і приз «Miss Grace» – діадему, а Стьопіна Кіра – 2 місце в своїй категорії і 2 місце в фіналі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали: спортсмени Дніпропетровщини стали кандидатами на участь у Літній Олімпіаді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.