Понеділок, 21 Квітня
У Дніпрі та області на річках та їх кореневих водах закінчилась нерестова заборона. Про це повідомляє Дніпро Регіон.
Період нересту дуже важливий, тому щороку у весняно-літній період в Україні запроваджуються певні обмеження на вилов риби у водоймах.
Нерест – це період, коли риба готує ікру для розмноження, при цьому цілком здатна відпливати на значні відстані від того місця, де зазвичай мешкає.
Так, 20 травня закінчилась нерестова заборона на всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) в межах Дніпропетровської області.
Також нагадуємо, що нерестова заборона триває у Кам’янському водосховищі по 16 червня, у Дніпровському водосховищі –по 13 червня, у всіх інших водосховищах –по 9 червня, а у інших придаткових водоймах річок –по 30 червня. Детальніше з інформацією можна ознайомитися на сайті Дніпропетровського рибоохоронного патруля за посиланням.
Дніпропетровський рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: