Захищав диплом з окопів і повернувся після лазерної корекції зору: на Запоріжжі загинув 24-річний Дмитро Чергінець з Кам’янського
09:04 24 Квітня 2026
Війна
Загинув оператор дронів із Кам’янського Дмитро Чергінець.
На Запоріжжі загинув уродженець Кам’янського, оператор безпілотних авіаційних комплексів Дмитро Чергінець з позивним «Дімідрол», повідомляє «Дніпро Регіон» з посиланням на соцмережі.
Йому було 24 роки. Студент Дніпровської політехніки за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія», він добровільно вступив до Територіальної оборони 26 лютого 2022 року. Диплом захистив з окопів.
На фронті знайшов своє покликання як оператор дронів — пройшов шлях від добровольця до командира екіпажу. Воював на Донецькому та Запорізькому напрямках. Коли через контузію частково втратив зір — за одну добу самостійно знайшов клініку, зробив лазерну корекцію і повернувся на позиції.
16 квітня 2026 року ворожа керована авіабомба влучила в бліндаж. Дмитро залишався на посту до останньої секунди — з пультом керування дроном у руках.
Сержант Дмитро Чергінець загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Рівне на Запоріжжі.
Прощання відбудеться сьогодні, 24 квітня, о 13:30 у Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають Героя о 14:45 на Алеї Героїв кладовища по вул. Весняній.
Щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Вічна слава Герою.