Неділя, 19 Травня

Багато дніпрян, запорожців і мелітопольців давно збагнули, що карантин, введений для недопущення поширення COVID19 в Україні, приємніше і безпечніше для здоров’я провести на березі моря, а не в мегаполісі. У цьому матеріалі розглянуті рекомендації  з вибору курортного житла для самоізоляції, пише kirillovka.ks.ua.

Азовське море завжди було оазисом здоров’я і відпочинку для українців із захворюваннями верхніх дихальних шляхів, а також дієвим  інструментом оздоровлення дітей після перенесених респіраторних захворювань, пневмонії та при різних алерго-анамнезах. Солоне, збагачене йодом і мікроелементами повітря, а також активна циркуляція повітряних мас, допомагають зміцнити імунітет дихальної системи організму та знизити ризик респіраторних захворювань, до яких і належить коронавірус COVID19.

У світлі останніх подій у світі й країні, питання про оздоровлення і збереження здоров’я стоїть надзвичайно гостро. Карантин в Україні змусив людей масово перебувати вдома в 4-х стінах. З одного боку – відсутність близького контактами з іншими людьми знижує ризики захворювання COVID-19, а з іншого – погано провітрювані приміщеннях, закритий простір, відсутність сонячного світла і чистого повітря, малорухливий спосіб життя – тільки погіршують ситуацію і знижують імунітет.

Тому один із кращих варіантів в даному випадку – це самоізоляція поблизу природи. Хтось їде до себе на дачі або в села, але не у всіх є така можливість.

Тому більшість мешканців міст зачиняються в задушливих квартирах. Тут доречним буде згадати про Азовське узбережжя і його цілющі властивості для дихальної системи.

Як же правильно вибрати житло на час карантину?

  1. Віддаємо перевагу базам  із номерами, що представляють собою окремі будиночки з власним окремим входом. Також добре підходять котеджі на 2 сім’ї (два окремих номера), що мають два різних входи по різні сторін від котеджу, щоб якомога менше перетинатися. Гірше підходять будівлі з окремими входами з вулиці, але загальною терасою. Найменш актуальні готелі коридорного типу з великою кількістю номерів.
  2.  Ставимо акцент на будиночки / котеджі з можливістю самостійного приготування їжі, тобто обладнані кухнями.
  3.  Номери повинні бути опалювані і мати вікна з можливістю провітрювати приміщення.
  4.  На території бази повинна бути невелика кількість котеджів / будиночків і простора територія, яка б дозволяла практично не перетинатися і тримати велику дистанцію з іншими людьми.
  5.  Вітається безпосередній вихід до моря і перша лінія, оскільки безпосередньо біля води вологість вища (наша дихальна система вам подякує), а потоки повітряних мас завжди активніші і сильніші. Тут сильний вітер – це порятунок, поза сезоном на березі Азовського моря потоки повітря завжди сильніші, ніж влітку.

Тепер розглянемо приклади:

База відпочинку «Адмірал» – Федотова коса – номери бунгало. Це окремі дерев’яні котеджі на одну сім’ю з обладнаною  кухонною зоною. У літній період в номерах немає можливості повноцінного  готування, але у міжсезоння можна користуватися мультиваркою.

База відпочинку «Гавайї» – Федотова коса – номери бунгало і дуплекс. Це окремі номери з видом на море і безпосереднім виходом до моря. У номерах є можливість повноцінно готувати і навіть пральні машини.

Апарт-готель «Нью Васики» – Федотова коса – номери бунгало VIP-класу. Повноцінні VIP-будинки на першій лінії Федотової коси.

Вілла «Такідабей» – острів Бірючий – еко-вілли з повним набором зручностей і можливістю проживання в міжсезоння.

База відпочинку «Кораловий острів» – Федотова коса, Степок – на цій базі є номери з окремими входами. У міжсезоння надаються мультиварки.

«Гостьовий будинок 170» – центр Кирилівки – номери з можливістю самостійного готування їжі і теплою підлогою.

Пляжні котеджі «Рамзес» – центр Кирилівки – окремі утеплені будинки в центрі селища на першій лінії. Саме цей район центру в міжсезоння практично безлюдний.

Яке житло по можливості варто уникати?

  1. Номери в готелях коридорного типу і номери з суміжними терасами або балконами на кілька номерів.
  2. Номери без опалення і вікна без можливості провітрювання.
  3. Загальні кухні на території баз.
  4. Житло в межах курортного міста – тут набагато більше людей і місцевих жителів, потоки повітряних мас слабкіше.
  5. Бази з маленькими територіями і великою щільністю номерів.

 Будьте здорові!

Раніше ми писали, Українці рятуються від карантину в Кирилівці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: