Витратять 2 млн грн: на Дніпропетровщині в лікарні з`явиться ліфт
17:02 17 Лютого 2022
Без категорії
У місті Павлоград Дніпропетровської області незабаром має запрацювати новий сучасний та зручний ліфт. Про це повідомляє Дніпро Регіон
Ліфт планують облаштувати у клініко-діагностичному відділенні, на вул. Шевченка 63. Наразі там триває ремонт. Для того, щоб встановити ліфт, перенесуть вхід до КДО, він буде там, де зараз знаходиться хол та сходи.
Там є можливість устаткувати ліфт, щоб маломобільні люди могли потрапити на прийом до вузьких фахівців, які будуть приймати на другому поверсі.
На роботи та обладнання мають намір виділити з міськбюджету 2 млн грн.