Витратять 2 млн грн: на Дніпропетровщині в лікарні з`явиться ліфт

Витратять 2 млн грн: на Дніпропетровщині в лікарні з`явиться ліфт Без категорії

У місті Павлоград Дніпропетровської області незабаром має запрацювати новий сучасний та зручний ліфт. Про це повідомляє  Дніпро Регіон

Ліфт планують облаштувати у клініко-діагностичному відділенні, на вул. Шевченка 63. Наразі там триває ремонт. Для того, щоб встановити ліфт, перенесуть вхід до КДО, він буде там, де зараз знаходиться хол та сходи.

Там є можливість устаткувати ліфт, щоб маломобільні люди могли потрапити на прийом до вузьких фахівців, які будуть приймати на другому поверсі.

На роботи та обладнання мають намір виділити з міськбюджету 2 млн грн.

0 0 голоси
Рейтинг статті