Вибороли 11 медалей. Спортсмени з Дніпра повернулись з Чемпіонату України зі спортивної гімнастики

Новини Дніпра

Спортсмени з Дніпра на Чемпіонаті України зі спортивної гімнастики серед молоді та юніорів вибороли 11 медалей різного ґатунку: 3 золоті, 5 срібних та 3 бронзові. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міську раду.

Срібло — командна нагорода;

Іван Рудий – золото на поперечині, срібло на
брусах, бронза у гімнастичному багатоборстві та на кільцях;

Ігор Дишук – золото на кінь-махи, срібло у гімнастичному багатоборстві та на поперечині;

Володимир Костюк – золото у вільних вправах;



Дмитро Прудко – срібло на кільцях, бронза у вільних вправах.

Змагання проходили у Києві.

Вітаємо спортивних гімнастів та їхніх тренерів з високим результатом!

0 0 голоси
Рейтинг статті