П’ятниця, 22 Листопада

Українці дуже креативна нація і ця риса особливо проявилася під час повномасштабної війни росії проти нашої держави. Наші співвітчизники активно допомагають ЗСУ і роблять це в різний спосіб: плетуть маскувальні сітки та «кікімори», печуть пиріжки, готують сухі обіди, в’яжуть шкарпетки, виробляють грілки тощо. Олена Шевченко з Кіровоградщини вирішила продати плод пасифлори, яку виростила власноруч у своєму саду, за 4000 грн та гроші передати на потреби ЗСУ .

В ексклюзивному інтерв’ю «Дніпро Регіон» Олена Шевченко розповіла про свій екзотичний сад рослин та звідки виникла така ідея.

Олена Шевченко розповіла, що має приватну колекцію екзотичних рослин. У господині ростуть декілька видів інжиру, багато цитрусових, банани, кавові дерева і навіть чайні кущі. На питання, скільки всього екзотичних рослин є в приватній колекції? «А ніхто не рахував, — відповіла пані Олена. — Однієї маракуї (справжньої) 7 чи 8 видів».

Вирощування екзотики для пані Олени — це хобі. Як свідчать врожаї, вона створила дуже гарні умови для їх росту та плодоношення. «Головне — то любов до рослин і турбота про них, — говорить пані Олена. — Маракуйя — то найбільша любов! Я її обожнюю!».

Мабуть таки й справді пасифлора відчуває настрій і відношення господині, а тому активно плодоносить. Плоди Едуліс невеликі за розміром і господиня збирає їх в прямому сенсі відрами. А Гігантська гранаділла, або Квадрангуларіс, або Бадея виростає вагою до 1,3 кг. Один такий екзотичний фрукт, що нагадує за величиною скоріше диню, виріс на початку осені 2023 року. «Ми зі знайомою волонтеркою вирішили продати цього красеня і всі зароблені гроші передати на потреби ЗСУ, — розповіла пані Олена. — Стартова ціна була 4000 грн. Але на жаль, наша ідея цього разу не спрацювала».

Той, хто хоч раз в житті куштував плоди маракуї не з магазину, а прямо з куща, той знає — воно того варте. Це неймовірно соковитий та ароматний плід. І, до речі, має дуже багато корисних властивостей. Але на відміну від, наприклад, виду Едуліс, в Гігантської гранаділли є один суттєвий недолік — він дуже швидко псується. «Саме через те, що фрукт не може довго лежати, ми вимушені були закрити торги, не дочекавшись покупця, — додає господиня. — Плід так і не купили».

Хочемо побажати пані Олені, що наступного разу хтось таки купить плід і отримає справжнє задоволення від цієї екзотики. А на кошти від продажу волонтери придбають щось дуже корисне і необхідне для ЗСУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

[…] Победа – общее дело всех украинцев. Наши соотечественники активно помогают ВСУ и делают это разными способами: плетут маскировочные сетки и «кикиморы», пекут пирожки, готовят сухие обеды, вяжут носки и т.д. Елена Шевченко из Кировоградщины решила продать плод пассифлоры, который вырастила собственноручно в своем саду, за 4000 грн, а деньги передать на нужды ВСУ, сообщает «Наше Місто» со ссылкой на «Дніпро Регіон». […]

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: