КП «Дніпроводоканал» продовжує обмеження послуги водопостачання боржникам. Роботи по відключенню води в Дніпрі триватимуть і цього тижня. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на КП Дніпроводоканал.
В період з 3 по 7 лютого 2025 року, спеціалізована бригада по відключенню працюватиме у приватному секторі в нижче зазначеному районі міста. Сума боргу мешканців зазначених на скріншоті адрес становить 684 305,04 грн.
Амур – Нижньодніпровський.
З графіком та адресами можна ознайомитися на картинці або на сайті https://vodokanal.dp.ua/
Наголошуємо! Сума заборгованості перед нашим підприємством за вказаними адресами становить 684 305,04 грн.
Закликаємо боржників терміново сплатити заборгованість задля уникнення відключення послуги водовідведення.
Споживачам, які мають фінансові труднощі, КП «Дніпроводоканал» пропонує укласти договір на реструктуризацію. За додатковою інформацією звертайтесь до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП» або до районних абонслужб нашого підприємства. Адреси наведені в розділі Контакти https://vodokanal.dp.ua/kontakti/
Комунальники закликають містян відповідально ставитися до оплати рахунків і вчасно погашати заборгованість.