Четвер, 2 Травня

Ще далеко до літнього сезону, але телефони на деяких базах відпочинку в Кирилівці, на Арабатській стрілці та в Степанівці-1 вже червоні. Виявилося, що багато дніпрян, запорожців і мелітопольців зметикували, що карантин, введений для недопущення поширення COVID19 в Україні, приємніше і безпечніше для здоров’я провести на березі моря, а не в мегаполісі, пише kirillovka.ks.ua.

Після введення карантину в країні до багатьох баз і готелів Кирилівки та інших курортів Азовського моря стали надходити нетипові для середини березня дзвінки з запитами на поселення поза сезоном. Українці шукають опалювані номери ближче до моря і природи, подалі від міста і масових скупчень людей. Намагаються відвезти родичів вікової зони ризику до насиченого киснем чистого повітря.

Сама природа Азовського узбережжя захищає людину від будь-яких респіраторних захворювань та інших вірусів: рівень вологості і склад морського повітря сприятливо позначаються на імунітеті дихальної системи, активні потоки і циркуляція насиченого киснем повітря знижують ризик зараження в рази, набагато більша кількість ультрафіолету просто не дають коронавірусу шансів для розвитку, послаблюючи і знищуючи його S-білки («корону»), за допомогою яких він проникає в організм людини.

І здавалося б, такі обставини повинні як ніколи радувати власників курортних готелів, якби не одне «АЛЕ». Мало хто може похвалитися наявністю номерів придатних для проживання на морі під час опалювального сезону. Більшість об’єктів відпочинку в Кирилівці просто ніколи не акцентували свою увагу на всесезонний або заміський відпочинок.

Таких об’єктів, на жаль, категорично мало – це деякі готелі і бази відпочинку на Федотової косі, на кшталт бази відпочинку «Гавайї», апарт-готелю «Нью Васики», готелю «Санремо», а також деяких VIP-вілл на острові Бірючий – на зразок, «Посмішки Фортуни», «Такідабей» і «Грей Хауз Сі Еліт». Важливою особливістю більшості цих об’єктів є той факт, що вони складаються переважно або повністю з окремих будівель або, як мінімум, номерів з окремими входами з вулиці, а також пристосовані для самостійного приготування їжі. Обидва ці фактори знижують ймовірність контакту з іншими людьми, і, як наслідок, знижують ризик зараження.

Арабатська стрілка в цьому відношенні виявилась більш підготовлена, оскільки навіть взимку в цей регіон був і є активний турпотік, розрахований на гарячі джерела. Але особливістю цього регіону є той факт, що більшість «всесезонних» готелів є капітальними будівлями коридорного типу або, в кращому випадку, мають окремі входи з вулиці із загальної тераси. Пляжні готелі з номерами класу «бунгало», на зразок пляжного курорту «Арабатка»,  у свої більшості запустяться тільки до кінця травня.

Можливо ситуація з вимушеним карантином стане свого роду варіантом розвитку курортного бізнесу і поштовхом до поліпшення сервісу в цих регіонах в режимі міжсезоння. Адже вперше городяни обласних центрів і великих міст масово усвідомили принади близькості природи, максимально гостро відчули нестачу свіжого повітря і бажання оздоровчого усамітнення замість стовпотворіння в торгово-розважальних центрах.

Так що навіть зараз є де сховатися від коронавірусу з користю як для здоров’я, так і для душі.

Раніше ми писали, Кирилівка не підвищить ціни, не зважаючи на курс долара

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: