fbpx

У Дніпрі звільнили директора школи: більше 200 батьків вийшли на мітинг на захист

У Дніпрі звільнили директора школи: більше 200 батьків вийшли на мітинг на захист

У Дніпрі 20 вересня біля школи з поглибленим вивченням французької мови № 126, більше двохсот батьків провели мирне зібрання на захист директора Пешехонової Н.О. Наталія Олександрівна – Кавалер ордену «Пальмової Академічної гілки», Офіцер ордену «Академічної гілки Франції», Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, яка протягом багатьох років очолювала Школу №126 та присвятила своє життя створенню комфортних умов, як для учнів так і для педагогів, повідомляє  Дніпро Регіон із посиланням на постМарина Лебедь-Лиджиева.

На Дніпропетровщині осучаснять центральний парк та відремонтують вулиці і пішохідні доріжки (Фото)

На сьогоднішній день:
1. Школа посідає 9 місце з майже 180 шкіл Дніпра;
2. Протягом багатьох років викладацький колектив наслідує найкращі викладацькі традиції з французької мови та культури, при цьому впроваджуючи інноваційні методи навчання в уже існуючий бездоганний процес – це показник професіоналізму та грамотного управління;
3. За останні 3 роки в школі зроблено капітальний ремонт і тепер навчальний заклад відповідає Європейським стандартам;
4. У цьому році школа отримала статус Україно-Французького ліцею та пройшла акредитацію завдяки саме досвіду Директора;
5. Починаючи з 5-го класу учні Школи мають можливість відвідувати Францію для поглибленого вивчення французької у носіїв мови;
6. Зі середньої школи діти вивчають предмети французькою мовою, а саме: математику, хімію, біологію, географію, мистецтво та інші;
7. Підписані та діють договори з Альянс Франсез;
8. В Україні немає аналогів нашої Школи.
Батьківська громадськість категорично не згодна з рішенням Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, представники якого не надали конкретних відповідей на питання батьків, тому ми підписали Відкритого листа до Президентів України та Франції, шукаємо підтримки Посольства Франції в Україні, українських та французьких громадських діячів та шукаємо конструктивного діалогу з Дніпропетровською міською радою.

КОМЕНТАР НАЧАЛЬНИЦІ ВІДДІЛУ КАДРОВОЇ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕНИ ШОВКОВОЇ ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ДИРЕКТОРКИ СЗШ № 126

Через численні системні порушення звільнили директорку СЗШ № 126 у Дніпрі Наталію Олександрівну Пешехонову, – прокоментувала начальниця відділу кадрової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Шовкова.

«Ми неодноразово проводили розмови із директоркою й надавали час для виправлення порушень.

З січня 2021 року, коли видали постанову Головного санлікаря України (№ 50) про дотримання карантинних норм, департамент перевіряв заклади. У 126-й школі виявили низку порушень, що свідчили взагалі про невиконання цієї постанови, за що Наталії Олександрівні оголосили догану.

У березні через розповсюдження коронавірусної хвороби повторно перевіряли заклади на дотримання цієї постанови. Тоді теж нічого не змінилося у цій школі. Також оголосили директорці догану», – зазначила Олена Шовкова.

Чиновниця додала: у липні 2021 року у зв’язку із численними зверненнями працівників до управління Держпраці Дніпровської міської ради, управління освіти здійснило аналіз дотримання законодавства про працю у закладах освіти: «У 126-й школі виявлено недоліки щодо організації роботи сторожів, технічного персоналу тощо, за що Пешехонову Н. О. було притягнуто до дисциплінарної відповідальності – оголошено догану. Для прикладу, із 78 працівників у школі лише 46 пройшли медичний огляд, а 12 медкнижок взагалі відсутні, також не малося й журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, обліку реєстрації нещасних випадків на виробництві. З наказами працівники не ознайомлені. Наші зауваження не виконали. Тоді департамент ухвалив рішення звільнити Пешехонову Наталію Олександрівну: за систематичне невиконання без поважних причин обов’язків, покладених на неї трудовим договором (відповідно п. 3 ст. 40 КЗпП України)».

Раніше ми писали На Дніпропетровщині осучаснять центральний парк та відремонтують вулиці і пішохідні доріжки (Фото)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: