Вівторок, 4 Листопада

У Дніпрі встановлять мініскульптуру в пам’ять про міського «Фореста Гампа». Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міського голову Бориса Філатова. Чоловік на імʼя Сашко став свого роду символом міста, уособлюючи людяність та щирість.

«Має значення лише те, що він був Божою людиною. Божою людиною, котра годувала з рук птахів. Знаєте, чому ми всі, люди, залишаємося людьми? Тільки тому, що вміємо співчувати. Біжи, Сашо, біжи.
У пам’ять про тебе в Дніпрі буде встановлено мініскульптуру. Бо навіть посеред жаху всього, що відбувається, потрібно завжди залишатися людьми», — зазначив Філатов.

Мініскульптура втілить образ відомого в місті бігуна у вигляді кота із упізнаваними символами — кросівками, дредами та палицями. Встановити памʼятку планують по центру парапету надземного пішохідного переходу — із видом на Слобожанський проспект, де бігав дніпровський «Форест Гамп».

Як відомо, смертельна ДТП, що забрала життя місцевого бігуна Олександра, сталася 1 листопада на Мануйлівському проспекті Дніпра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

5 1 голос
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: