Четвер, 3 Квітня

У Дніпрі поливний сезон розпочинається з 15 квітня і триватиме до 15 вересня. У цей період щорічно різко зростає споживання води для поливу присадибних ділянок. Відповідно до регламентованих документів, плата за воду, яка використовується для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та газонів, здійснюється згідно з показниками приладів обліку або нормами водоспоживання. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міську раду.

«Якщо лічильника немає, то нарахування відбувається відповідно до технічної документації. У кожного власника будинку у приватному секторі є технічний паспорт, де вказано площу відкритого або закритого ґрунту.

Використання води у поливний сезон розраховується так: на відкритий ґрунт — 0,008 літрів на добу на 1 кв. м, на закритий – 0,005 літрів на добу на 1 кв. м. Тариф помножується на кількість квадратних метрів та на коефіцієнт опадів, що випали. Таку інформацію ми отримуємо від  Гідрометцентру.

Якщо сезон засушливий, то коефіцієнт буде вищим. А відтак – це вплине на вартість послуги поливу і навпаки», — сказала під час брифінгу 2 квітня начальниця департаменту з маркетингу та збуту КП «Дніпроводоканал» Ольга Дробчак.

За її словами, нині у місті залишається 5 233 будинки, де не встановлені прилади обліку. Тому саме їх торкнеться питання розрахування використаної води у поливний сезон. У середньому за місяць містяни сплачують за полив близько 600 грн за 1 сотку відкритого ґрунту. Усі ж інші платитимуть за спожиту воду згідно із показниками лічильників. Тож, щоб раціонально використовувати воду і сплачувати за спожите, слід встановити прилади обліку.

«Вкотре нагадуємо всім дніпрянам про необхідність сплатити за водопостачання та водовідведення і не накопичувати боргів. На сьогодні містяни завинили підприємству майже 775 млн грн.

Злісним неплатникам підприємство продовжує відключати послугу. З початку скасування мораторію (Постанова Кабміну № 1405 від 29.12.23 р.) у місті виконано 517 відключень на загальну суму заборгованості 10 млн. грн. Якщо життєві обставини склались так, що є накопичена заборгованість, то підприємство пропонує укласти договір реструктуризації – сплачувати рівними частинами.

Це убезпечить споживачів від відключення води. Для цього потрібно звернутися до абонентських відділів КП «Дніпроводоканал». Адреси і телефони абонентських служб у всіх районах міста можна знайти на офіційному сайті https://vodokanal.dp.ua/», – додала Ольга Дробчак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: