Субота, 19 Квітня

Відстежують не лише електротранспорт, але й автобуси. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на департамент транспорту міської ради.

У Дніпрі встановлюють інформаційні табло нового покоління. Вони показують дані не тільки про рух трамваїв та тролейбусів, а й про автобусні маршрути.

Зокрема, 2 квітня замінили табло на трьох зупинках на площі Космічній. Ця локація – вузлова, пасажири тут часто пересідають на інші маршрути, а тепер робитимуть це з більшим комфортом.

Сьогодні роботи проводять ще на одній зупинці – «проспект Олександра Поля» по вулиці Незалежності у бік проспекту Богдана Хмельницького.

Найближчим часом планують встановити ще 6 таких табло у різних куточках міста.

Старі табло, які демонтують перед облаштуванням нових, планують перенести на інші зупинки. Локації оберуть, враховуючи пропозиції пасажирів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: