У Дніпрі та області дорожчає хліб при рекордному урожаї пшениці

Яка ситуація із хлібом на Дніпропетровщині станом на 3 березня Агроновини

Дорогий хліб при рекордному врожаї пшениці. Дніпропетровщина зібрала майже 3,4 мільйона тонн ранніх зернових. Зокрема пшениці – понад 2,47 мільйони тон. Це рекордний урожай, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпро обласний.

Крім того зібрано 1,4 мільйона тонн кукурудзи, 17 тисяч тонн проса та 9,4 тисячі тонн сорго, понад 1,3 мільйона тонн соняшника, 27,5 тисяч тонн цукрових буряків і майже десять тисяч тонн сої.

Незважаючи на добрий врожай, експерти прогнозують, що вартість хліба в Україні збільшиться на 20-30%.

Цей парадокс – результат зростання цін на зерно на світовому ринку. Тож українські аграрії кинулися продавати зерно за межами країни. В Україні залишається дуже мало пшениці, через що виробникам борошна практично нема з чим працювати.

Раніше ми писали У Дніпрі до свят запустять новорічний трамвай

0 0 голоси
Рейтинг статті