Субота, 4 Жовтня

У Дніпрі стартував ремонт дитячого та інклюзивного майданчиків у сквері Героїв. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на міську раду.

Вони тривалий час перебували в аварійному стані. Зокрема, на інклюзивному були повністю пошкоджені спеціальні гойдалки для дітей з інвалідністю, а на території залишалися численні написи вандалів.

Роботи проводять за дорученням мера Філатова після звернень містян.

За словами директора КП «Розвиток територій міста» Івана Ялового, ремонт відбувається у два етапи. Спочатку на інклюзивному майданчику демонтували аварійні конструкції. Гойдалки та карусель відновлюють у цеху. Також обладнання очистили від написів вандалів спеціальними засобами. Потім на дитячому майданчику почали ремонтувати гойдалки, карусель, пісочницю та ігровий комплекс.

Завершити роботи планують до кінця жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: