Скандал у Дніпровському автобусі. Водій відмовив у посадці ветерану війни. Попри ситуацію, чоловіки знайшли порозуміння, а тому історія закінчилася примиренням. Як це сталося і чи матиме наслідки цей інцидент?
Попри ситуацію, чоловіки знайшли порозуміння, а тому історія закінчилася примиренням. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на Дніпро ТВ.
Дмитро – колишній військовослужбовець, отримав поранення. Місяці реабілітації й нарешті чоловік може почуватися як всі, щоправда, на протезі.
«На протезі важко ходити, важко звикати, зі свого досвіду кілометр пройтись це як кросфітом пів години, а особливо в спеку пітнієш і в мене постійно рушничок, завжди мокра спина і спекотно», — каже ветеран війни Дмитро Логвиненко.
Нещодавно звичайний вечір Дмитра обернувся скандалом. Водій 127 автобусу відмовився зупинитися на Соборній площі, коли побачив чоловіка з ампутованою ногою, аргументуючи це тим, що він не платить за проїзд, а отже, повинен чекати на наступний транспорт.
«Дуже дивує це ставлення, коли стикаєшся з хамством, і якоюсь неадекватною поведінкою», — розповідає Дмитро.
Інцидент шокував Дмитра. Він одразу вирішив написати пост у соцмережах аби звернути увагу на цю проблему.
«На моє прохання зупинити, показав пальцями, що я не сплачую, тому маю чекати на наступну маршрутку.
Буду зранку телефонувати в департамент транспорту, може знаєте, куди і як ще можна звернутися? 3-й рік повномасштабної війни, в шоці від поведінки водія», — ділиться ветеран війни Дмитро Логвиненко на своїй сторінці в Facebook.
«Підходив до кінцевої зупинки та водій, підходивши до маршрутки за такий метр, бачив, що йде пільговий, тому що є там милиця, видно, що пільгова категорія, то починає рухатись. Люди не розуміють, що просто навіть стояти, чекати – це дуже боляче. Бо за цей день, коли ходиш, воно і тисне, і натирає. фантомні болі по-різному, всі по-різному», — ділиться Дмитро.
Після зустрічі з Дмитром, за іронією долі, ми зустріли водія того самого автобусу, вирішили завітати до салону та поставити декілька питань.
На початку – стадія заперечення, втім, коли завітав Дмитро та їх довга розмова завершилась, врешті – стадія прийняття.
Водій пояснив свої дії тим, що не хотів брати чоловіка в неналежному для цього місці, і показав жестом «йди на іншу маршрутку». Але чи то ситуація так склалась, чи то водій дійсно не хотів брати пільговика… Все ж таки чоловіки конфлікт вирішили.
На жаль, подібні ситуації з військовими трапляються регулярно.
«Буває таке так, що або переповнена маршрутка, вони не завжди зупиняються, це, напевно, у всіх так», — припускає ветеран війни Дмитро Логвиненко.
Ми звернулися за офіційним коментарем до представників АТП, аби дізнатись, як цю ситуацію врегулювали з керівництвом.
«Я водія викликала до себе і провела з ним бесіду, з приводу ситуації, що склалась, — розповідає начальниця відділу експлуатації АТП-11205 Світлана Зіненко. — Таких людей в нашій країні буде все більше і більше. Це ж було після 9, але я йому (Дмитру – ред.) одразу зателефонувала, ми з ним дуже гарно поспілкувалися він претензій до підприємства немає».
Конфлікт вичерпано, бесіду з водієм провели, так званий хепі енд, втім, такі ситуації з непорозумінням військових і водіїв громадського транспорту, на жаль, існують й досі.