Вівторок, 12 Серпня

У Дніпрі сьогодні велика втрата у журналістській родині. Помер відомий журналіст Борис Ковтонюк. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на спілку журналістів області.

Скорботне слово

Сьогодні після важкої хвороби, на 77-му році життя, зупинилося серце Бориса Мусійовича КОВТОНЮКА – ветерана журналістики Дніпропетровщини, члена НСЖУ, відомого журналіста і письменника.

Він був не лише талановитим журналістом, а й чудовим письменником, автором численних книг – поетичних збірок, краєзнавчих видань. Борис Мусійович активно займався громадською діяльністю.

Правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ глибоко сумує та висловлює щирі співчуття (https://nsju.dp.ua/skorbotne-slovo-59.html) дружині Людмилі, рідним, близьким, друзям і колегам.

Схиляємо голови… Вічна пам’ять світлій, добрій, порядній людині!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 1 голос
Рейтинг статті

Раніше ми писали:

Дивіться ще

Підписатися
Сповістити про

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
wpDiscuz
0
0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: