У Дніпрі пішов перший сніг (відео)

Новини Дніпра

Перший сніг сьогодні ввечері, 13 листопада, пішов в Дніпрі. Зараз вже можна побачити у вікні, як сипле мокрий сніг з дощем. Про осінню пору, яка все ближче до зими, розповість Дніпро Регіон.  

Щоправда, ніяких кучугурів та заметілей немає. Оскільки на дворі температура плюсова, сніг одразу розтає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голоси
Рейтинг статті